Wiadomości

  • dzisiaj, 12:00
  • wyświetleń: 13775

Zaginięcie Karoliny Wróbel. Prokurator uzyskał opinię z zakresu algologii i mykologii

Trwa śledztwo Prokuratury Okręgowej w Katowicach w sprawie zaginięcia czechowiczanki Karoliny Wróbel. O nowe informacje w sprawie nasz portal poprosił Aleksandra Dudę, rzecznika prasowego katowickiej PO.

Poszukiwania Karoliny Wróbel - 15.02.2025 · fot. OSP Czechowice; OSP Dziedzice; OSP Lipowiec; OSP Bronów ; OSP Ligota; OSP Zabrzeg; OSP Stare Bielsko


- Prokurator uzyskał opinię z zakresu algologii i mykologii. Jednocześnie zasięgnął kolejnej opinii biegłego z tego zakresu. Z uwagi na dobro postępowania Prokuratura Okręgowa w Katowicach nie informuje na razie o treści uzyskanej opinii oraz planowanych w najbliższym czasie działaniach - to komunikat, który otrzymaliśmy od Aleksandra Dudy, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Poszukiwania zaginionej Karoliny Wróbel - 13.01.2025 · fot. Michał Krzynowos / Reconmedia (www.reconmedia.pl)


W śledztwie nadal występuje jeden podejrzany. Przypomnijmy, w styczniu prokuratura zatrzymała Patryka B., który został zatrzymany na 3 miesiące. Czy areszt zostanie przedłużony? Ta decyzja ma zapaść do 27 marca. Śledczy na bieżąco analizują materiał dowodowy i to na jego podstawie będą podejmować decyzję o ewentualnym skierowaniu do sądu wniosku o przedłużenie aresztu.

Poszukiwania Karoliny Wróbel - 15.02.2025 · fot. GR PCK Czechowice-Dziedzice


Poszukiwania Karoliny Wróbel trwają od 3 stycznia. W ten dzień czechowiczanka była widziana po raz ostatni. Do tej pory odbyły się szeroko zakrojone poszukiwania, między innymi stawu Błaskowiec oraz okolic rzek Białki i Wisły. W działania zaangażowani są liczne służby, a także detektyw wynajęty przez rodzinę zaginionej. O akcjach portal czecho.pl informował w poniższych artykułach.

mp / czecho.pl

Reklama