
Wiadomości
- 19 lutego 2009
- wyświetleń: 1664
Uczniowie technikum jadą do Hiszpanii
Grupa dwudziestu uczniów technikum przy Zespole Szkół „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach przygotowuje się do wyjazdu na trzy tygodniowe staże w instytucji szkoleniowej Academia Cordoba w Hiszpanii.
Wyjazd odbędzie się w ramach programu Leonardo da Vinci programu „Uczenie się przez całe życie”. Tematem projektu są sieci bezprzewodowe i techniki zdalnej kontroli. Uczestnicy programu oprócz realizacji stażu będą mieli okazję poznać kulturę i zabytki Andaluzji oraz nauczyć się podstaw języka hiszpańskiego. Powrót grupy planowany jest na 21 marca. Osobami odpowiedzialnymi za realizacje projektu jest p. Aldona Tomana i p. Anna Dziki.
aka / czecho.pl
Źródło: ZS Silesia
aka / czecho.pl
Źródło: ZS Silesia
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematTak powstało "Śląskie Morze". Mija 70 lat od zakończenia budowy Jeziora Goczałkowickiego

Tężnia w Lasku tymczasowo wyłączona z użytkowania. Rozpoczęły się prace serwisowe i konserwacyjne

Powstanie nowa jednostka. Przejmie zadania związane z utrzymaniem terenów zielonych

[FOTO] Zimowe Jezioro Goczałkowickie z lotu ptaka! Niezwykłe zdjęcia

[FOTO] W naszym mieście powstaną parki kieszonkowe. Za nami konsultacje społeczne

Gorący tematRusza portal Beskidy.cafe - miejsce, gdzie góry spotykają się z pasją!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.