
Wiadomości
- 11 listopada 2023
- wyświetleń: 1880
Świąteczny rozkład jazdy autobusów PKM. Pojazdy będą jeździć z flagami Polski
Za nami:
Jak będą kursować autobusy PKM Czechowice-Dziedzice w sobotę 11 listopada, czyli Święto Niepodległości? Przewoźnik wydał komunikat w tej sprawie.

PKM Czechowice-Dziedzice podał, że 11 listopada jego autobusy będą kursować według rozkładu obowiązujące w dni świąteczne. Jak co roku, w tym dniu, wszystkie autobusy PKM będą jeździły ozdobione biało-czerwonymi flagami Polski.

Jednocześnie PKM poinformował, że w związku z organizowanym 31. Biegiem Niepodległości mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów od godziny 13.00 do zakończenia imprezy.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[FOTO] Linia nr 1 czechowickiego PKM pojedzie do Goczałkowic-Zdroju. Jest nowy rozkład jazdy

PKM powtarza przetarg na cztery nowe "elektryki". Będzie mieć też dwa autobusy klasy MINI

Gorący tematAutobusy PKM pojadą do Goczałkowic-Zdroju. Przewoźnik wydłuży linię

PKM odmładza flotę. Podpisano umowę na dwa elektryki, trwa przetarg na cztery kolejne

Zmiana w darmowych przejazdach autobusami PKM dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością

33. finał WOŚP: bezpłatne przejazdy komunikacją publiczną dla wolontariuszy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.