
Rozrywka
- 25 stycznia 2025
- wyświetleń: 2112
Spotkanie cyklistów i sympatyków rowerów w czechowickiej restauracji Kalendarium
Za nami:
W sobotę 25 stycznia o godzinie 17.00 w czechowickiej restauracji Kalendarium (ul. Sobieskiego 38) organizowane jest przyjacielskie spotkanie cyklistów i sympatyków rowerów przy muzyce z harmonią z dobrym jedzonkiem w postaci koryta.

- Będziemy śpiewać kolędy, pastorałki i biesiadne piosenki - bawić się oraz wspominać wydarzenia rowerowe minionego roku i wcześniejsze - zapowiada organizator Jerzy Bożek.
Koszt od osoby to 60 zł płatne na miejscu po przybyciu. Zgłoszeń można dokonywać u radnego Jerzego Bożka pod numerem telefonu 532 896 937 do 23 stycznia.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematTour de Pologne ponownie w naszym regionie. Kolarze przejadą między innymi przez Przegibek

26 kwietniaWiosenny Rajd Rowerowy z okazji Światowego Dnia Ziemi

Gorący temat[FOTO] W Czechowicach-Dziedzicach powstanie trasa rowerowa za 1,9 mln zł. Szczegóły inwestycji

Koleje Śląskie z szeregiem udogodnień dla rowerzystów. Są gotowe na sezon rowerowy

[FOTO] Uczcili narodowe święto na rowerach. Za nami IV Rajd Rowerowy dla Niepodległej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.