Rozrywka

  • 19 maja 2022
  • wyświetleń: 2679

[FOTO] Wyczuwalny zapach gazu i interwencja służb przy ul. Wąskiej

Służby ratunkowe interweniowały w środę, 18 maja około godziny 20.00 przy ulicy Wąskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Według zgłoszenia przy rozdzielni znajdującej się przy tej ulicy wyczuwalny był zapach gazu.

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Wąskiej w Czechowicach-Dziedzicach - 18.05.2022 · fot. Nadesłane przez czytelniczkę / Anna; OSP Czechowice


Na miejscu interweniowały straż pożarna, pogotowie gazowe oraz policja. Jak poinformowano portal czecho.pl w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej, w stacji redukcji średniego ciśnienia pogotowie gazowe wykryło "niewielką nieszczelność". Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Żadna osoba nie została poszkodowana, nie było także potrzeby ewakuacji okolicznych domostw.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.