Rozrywka

  • 16 lipca 2011
  • wyświetleń: 4012

Nocny pożar na Traugutta

Znudzeni wakacjami, szukający atrakcji fundują na osiedlach pożary śmieci w kontenerach. Wyjazdów do tego typu zdarzeń mamy kilka w ciągu tygodnia. Ich ilość wzrasta w okresie wakacji - powiedział nam dzisiaj dyżurny z PSP w Bielsku-Białej.

W sobotę, w nocy tuż po godz. 2.00 zapalił się jeden z kontenerów przy ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Interweniował zastęp PSP z Czechowic-Dziedzic. - Przyczyną takich pożarów jest najczęściej celowe rzucenie niedopałka do śmieci. Po prostu podpalenie. Zwykle zdarzają się w czasie weekendów i mają typowo chuligański charakter – mówią strażacy. W ciągu dnia mieszkańcy widząc płonący kontenery nie czekają na przyjazd strażaków i sami gaszą ogień. Przyczyną płonących śmieci

oprócz celowych podpaleń jest zwykła głupota np. wyrzucanie do pojemników gorącego węgla z grilla.

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.